Мабуть, вам доводилося вже танцювати сальсу або хоча б спостерігати за цим зі сторони, подумки уявлячи себе серед цього танцюючого та життєрадісного натовпу? Але багатьом не відомо скільки курйозних ситуацій відбувається на танцмайданчику, і часто-густо вони є наслідком незнання банальної культури поведінки.

Ось декілька порад, які допоможуть вам зберегти яскраві та позитивні спогади вам та вашим друзям.

Не змішуйте алкоголь з танцями. Здавалося б тут все зрозуміло, але доходить справа до практики і картина постає зовсім інша. Не потрібно піднімати собі настрій “допінгом”, – він погіршує вашу координацію. А як зі сторони дивишся за такими танцями, то як кажуть у народі – “і сміх, і гріх”.LaSalsaLvivParty

Дивіться по сторонах. Та не за чужими партнерками дивіться, а слідкуйте за простором для здійснення маневрів. Саме на вас лежить відповідальність за те, щоб партнерка після танцю була ціла та задоволена. Можливо задоволеною ви не зробите її за один танець, а от про те, щоб залишилася цілою все-таки подбайте.

Слідкуйте за своїм асортиментом. У кожного партнера є набір фігур та фішок, які йому найбільше подобаються. Він упевнено веде партнерку, і танець виходить чудовим. Але якщо вам захочеться поексперементувати, то залиште цю задумку для тренування – воно для того і є!

Слідкуйте за зовнішнім виглядом. Латино-американські танці є запальними та енергійними, а отже є люди які танцюють їй до “сьомого поту”. Раджу вам мати хоча б одну футболку на перезмінку, і скористася неї вже при “першому поті”, а не очікувати з нетерпінням на “сьомий”. Якщо ж перезмінки немає, а танцювати все таки хочеться, – то потурбуйтеся, щоб партнерці не доводилося класти руки на ваші спітнілі частини тіла.

І на завершення велике прохання від чудового та неповторного Yoandy:

https://www.youtube.com/watch?v=h9UkEEfOBws&feature=emb_logo

Схожі записи

Залишити відповідь