У танці головний – партнер, він веде у танці, відповідає за весь його малюнок, за безпеку пари на танцмайданчику, і він приймає рішення. Тому, навіть якщо танець ініціювала представниця прекрасно пари, вона очікує, що партнер вибере місце для salsa-dance-classgsdfgesтанцювання і проведе партнерку до нього. Якщо місця немає зовсім, можливо, краще дочекатись із цією партнеркою наступної музичної композиції. На сальсатеках, на яких танцюють водночас лінійну сальсу і касіно, намагайтесь опинитись поруч із тими парами, з якими ви танцюєте в одному стилі.

Зважайте на те, у що ми вбрані. Якщо на дівчині – спокуслива коротка сукня, не варто робити глибокі «діпи», присідання чи надскладні випади. Так само не варто виконувати потрійні спін-повороти, якщо ви бачите, що в партнерки невідповідне взуття на не надто зручному танцювальному покритті.

Дайте нам можливість показати себе. Відпускайте партнерку в «соло», чи принаймні, якщо ви бачите, що вона виконує якісь стилістичні елементи, дайте можливість їх закінчити. Партнерка буде вам вдячна.

Не починайте танець із надскладних зв’язок. Особливо, якщо партнерка вам незнайома. Можливо, вона лише початківець, і тоді танець вам обом навряд чи принесе задоволення. Навіть якщо партнерка танцює дуже добре, чергуйте складні елементи і велику кількість поворотів із простішими фігурами. В іншому випадку ви ризикуєте тим, що вона не доживе до кінця мелодії.

Коли музика закінчиться, проведіть партнерку хоча б до того місця, звідки ви заходили на танцювальний майданчик.

Аня Данчук, сальса-інструктор та просто танцівниця

Схожі записи

Залишити відповідь