Як би ви не любили танцювати, з часом і тренування, і вечірки стають звиклими, і сприймаються буденно. І так хочеться урізноманітнити своє танцювальне життя чимось яскравим, незабутнім, феєричним!
Саме таку подію для усіх поціновувачів сальси у Львові подарувала студія La Salsa Lviv. Два дні майстер-класів від провідних український викладачів з Києва та Одеси, а також непересічну вечірку – справжні святкові вихідні, приурочені дню народження студії.
Для кожного сальса-клубу святкування дня народження – одна із найвизначніших подій року, і її хочеться провести на найвищому рівні.
І La Salsa це, безсумнівно, вдалось!

LaSalsaBirthday
LaSalsaBirthday
-24830545_347079870

Семінари з бачати, кубинського сону та сальси від маестро Reinaldo Powell та Юлії Ганночко, одних із засновників сальси в Україні, та прекрасне заняття з музикальності в сальсі відбулись у суботу. До речі, у залі Гранд-клубу «Софія», в якому відтепер ми також будемо проводити наші тренування. А в неділю нас «прокачували» топ-інструктори Олег Соколов та Наталі Карнаух із Soul Dance School (Одеса): ча-ча-ча, пачанга, стилістика та фішки в лінійній сальсі. Усі, хто відвідали семінари, отримали багато нового матеріалу для відпрацювання, свіжий погляд на звичні речі та інформацію про останні модні тенденції у сальсі.
Ну і, звичайно, неможливо не написати про вечірку! 6 годин відбірної музики у приємному та сучасному місці – італійському кафе La Piazza  всамому серці Львова. Веселі анімації від організаторів та гостей, шоу-програма, не обійшлось і без солодких сюрпризів. Для нас – інструкторів студії – найкращим подарунком стали привітання наших учнів та чудовий настрій гостей святкування… Ось це відео – впро будні та свята родини La Salsa!https://www.youtube.com/watch?v=pc-Ajj_t0XM&feature=emb_logo

Схожі записи

Залишити відповідь