La Salsa Lviv | ТАКОГО ЛЬВІВ ЩЕ НЕ БАЧИВ
16112
single,single-post,postid-16112,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
Lviv'14.SALSA LOCA.by MartaKravchuk174

02 Гру ТАКОГО ЛЬВІВ ЩЕ НЕ БАЧИВ

Якщо ви читаєте цей пост, то можу припустити, що слово «сальса» для ваш уже знайоме. Хоча в багатьох країнах цим словом називають соус, але зараз ми не будемо говорити про кулінарні вподобання.

Сальса у Львові зявилася не так вже і давно, але за цей час вона встигла прижитися та знайти багатьох прихильників та фанатів. Одним ж таких фанатів є ваш покірний слуга.

Сальса у Львові – це не лише заняття, це також і конкурси, які час від часу організовують сальса-клуби.

За п’ять років свого сальса життя мені довелося побувати на багатьох конкурсах. Як глядач, яка вболівальник, як учасник. Конкурс «Salsa Loca 2014» став одним з найкращих, на яких я був присутнім. І точно – найкращим у нашому Львові.

Щоб поділитися з вами часточкою цієї атмосфери, подивіться на ці фотографії. Більше фотографій ви можете побачити у нашій групі Вконтакті.

Ще було щось неймовірним: розкішний зал, сальса-друзі зі всієї України, запальна музика. До цього дня Львів ще не бачив сальса-конкурсів такого рівня.

Та що багато говорити – ви і самі можете краєм ока глянути не те, як це було.

slide_4
slide_3
slide_2
slide_1

І на завершення невелика, але запальна постановка від найзапальніших сальсеро:

Немає коментарів

Залишити коментар

Яндекс.Метрика