La Salsa Lviv | Salsa Loca 2015 – конкурс із соціальних танців у Львові
16327
single,single-post,postid-16327,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Salsa Loca 2015 – конкурс із соціальних танців у Львові

salsadancecontestLviv2015

25 Чер Salsa Loca 2015 – конкурс із соціальних танців у Львові

13-14 червня у Львові пройшов уже 6-й конкурс соціальних танців «Salsa Loca». У суботу учасники зі Львова, Рівного, Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя змагались у категоріях Bachata, Salsa Los-Angeles, Cuban Salsa. Змагання вдбувались у різних групах, в залежності від терміну навчання партнера. Після змагань відбулась вечірка із шоу-програмою від кращих львівських клубів сальси.

У неділю відбулись майстер-класи із бачати від дніпропетровської школи Mariposa en el Viento . Аня та Максим ділились із учасниками майстерністю танцювання Bachata Sensual, Bachata Dominicana та Bachata Moderna.  А уечері, на традиційній недільній вечірці в пабі L’uft відбулась друга частина конкурсу – у форматі Jack and Jill серед тих, хто танцює сальсу більше за 1,5 року.

salsacontest15salsacontest7salsacontest8salsacontest3

 

 

 

 

 

Ви можете здивуватись: навіщо потрібні змагання, адже соціальні танці – це не спорт, тут немає якогось обмеженого технічного регламенту. Звісно, що так. Але є певні бонуси, які ви отримуєте від участі у конкурсі:

  1. Підготовка до змагань, зазвичай, суттєво підвищує ваш рівень. Під час тренувань, особливо, з одним партнером/партнеркою,відпрацьовується техніка. Також учасники конкурсу більше думають про красу та ефектність танцю.
  2. Ви відкриваєте для себе зовсім інакше танцювання – для публіки. Дуже часто це стає новим поштовхом для розвитку та вивчення нових рухів, особливо в частині стилю та футворку.
  3. Ви маєте можливість отримати об’єктивну критику від суддів, зрозуміти, що потрібно покращувати і над чим – більше працювати.
  4. Ви переборюєте страх, невпевненість, сором’язливість – після цього танцювати на вечірках набагато легше.

 

Що говорять про це наші конкурсанти?

Іван Оборочан, танцював у категорії Сальса ЛА (до 6 місяців нsalsacontest1авчання):

Участвовал в таком конкурсе впервые! Впечатлений куча и только позитивных. Много конурсантов. Все станцевали шикарно. Есть на что посмотреть и чему учиться). Нужно отметить вечеринку после конкурса. Классная музыка. Весёлые ребята! Рад, что попал на Сальса Лока!!! Нужно устраивать такое по-чаще!!!

 

 

Наталя Марисюк, танцювала  в категорії Сальса Касіно (тривалість навчання від року до двох):

salsacontest2

“Цьогоріч було неймовірне і запальне сальса-свято! Незважаючи на те, що це був загальноукраїнський конкурс по сальсі, все пройшло дуже по-домашньому, дружньо і лайтово. Кожен з учасників salsa-loca-2015 один одного підтримував на виступі, зустрічав шквалом емоцій та оплесків після виходу, щиро вболіваючи за кожну пару. Атомсфера була надзвичайно позитивна! Плюс, бадьорості, драйву і запалу нам додавала музика – смачна сальса з перчинкою від неймовірної Anna La-Gata. Ну просто ноги самі танцювали!))) Звичайно, як завше, дуже приємно бачити на таких вечірко-конкурсах старих-добрих друзів і знайомих з інших міст: Київ і Дніпропетровськ, дякую, що приїхали до нас у Львів, та привезли своїх шалених танців нам до залу! Окреме захоплення висловлюю шоу-групам, які старалися-готувалися і показали себе на показовій програмі конкурсу. Найбільше вразила, мабуть, малеча.., яка танцювала реггетон. Оксана Андрущенко, ти мега-крутий викладач! Поза конкурсом не обійшлося без довжелезних теревень про життя ну і, звичайно, про майбутні сальса-фестивалі, запальні кубинські вечірки та багато інших цікавих сальса-заходів. Кожен ділився пережитим, побаченим, набутим та планами на сальса-рік. Тому хочеться сказати- “Люди! Тягніть свої “харизми” подальше від телевізорів, кіно та барів – нумо танцювати-спілкуватись разом з нами! Приходьте на “Сальса-Локу” наступного року!”

Ну і, звісно, приємно отримувати позитивні відгуки від гостей з інших міст:

mariposaАня Мосюкова, керівник студії Mariposa en el Viento:

Пройшов чудовий конкурс у Львовi – Salsa Loca, до якого цього року ще додався Jack’n’Jill з сальси ЛА. Рiвень учасників дуже приємо вражає, боротися було важко, але, впевнена, цікаво. Всі 2 дні була запекла бороться, але атмосфера залишалася дружньою та дуже теплою. Хочеться побажати усім розвиватися, не зупинятися та завжди мітити в свої цілі.
Також хочеться подякувати всім за дуже щирий прийом, за ту чарівну атмосферу, яка царює у місті та на заняттях, за смачну каву та особистості людей. Це завжди неперевершено!

Отже, наш захід вдався на славу! Фотозвіт можна переглянути тут

А ми з нетерпінням чекатимемо і натхненно працюватимемо над створенням наступних сальса-подій!

salsacontest11salsacontest10

salsacontest9

Немає коментарів

Залишити коментар

Яндекс.Метрика