La Salsa Lviv | Найкраща зустріч Нового Року – танцюють всі!
16181
single,single-post,postid-16181,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
Stilyagy salsa party

03 Січ Найкраща зустріч Нового Року – танцюють всі!

NY2Ми переконані в тому, що компанія людей, які танцюють соціальну латину, є саме тим середовищем, що викликає атмосферу та настрій свята за будь-яких обставин. Отже, 31 грудня 2014 року сальса-спільнота Львова, а також усі гості нашого міста, що танцюють сальсу, мали можливість зустріти Новий Рік та провести новорічну ніч у традиційному місці занять студії «Ла Сальса Львів». Великий зал був святково декорований у стилі 60-х років 20 століття, тематика вечірки – «Стиляги».

2Стиляги – люди непересічні, аполітичні, позбавлені комплексів, прихильники яскравих  подій та вчинків. Такі ж риси характерні і для більшості людей, що танцюють сальсу, бачату, кізомбу чи зук, і не лише у Львові. Отож атмосфера свята була дотримана! А доповнювали її новорічно-сальсово-джазовий підбір музики, веселі конкурси, у яких приймали участь абсолютно всі гості вечірки, анімації від організаторів.

Пропонуємо вам декілька відгуків гостей нашого свята.

Роман, займається у студії «Ла Сальса Львів»: Цікаве оформлення залу, небуденний підбір музики, смачнющі страви і скромні напої у поєднанні з дуже різноманітною компанією сальса-фанатів дали очікуваний ефект — нестримне свято протривало до 07:30 ранку 1 січня нового року. Що казати – сальса-танцівники вкотре довели – залежність від танцю – чи не найприємніша і найвеселіша залежність, відома сучасним наркологам ))))

Наталя, інструктор студії йоги та танцю «Сундарі», танцює сальсу 1,5 роки: Було МЕГА! Чесно! Я в захваті!!! Було вдосталь їжі і напоїв, багато місця для танців! Дуже позитивні люди. Я спілкувалась з людьми, яких перший раз бачила, так, ніби ми давно знайомі! Плюс ці конкурси! Кльова музика! Мені сподобалось абсолютно все! Дякую вам!!!!

NY3Ромко, сальса ді-джей та інструктор школи соціального танцю «Сальса Фієста»: Цього року вперше надумав відсвяткувати Новий Рік на новорічній сальса-вечірці! І наперед скажу, не пошкодував ні трішечки! Мої очікування справдились на всі 100%! Це фантастична атмосфера, море друзів, купа сальси сконцентрована в одному місці, плюс шалено позитивний настрій однозначно зробили своє! І креативні конкурси, і веселі анімації пробуджували (якщо хтось надумував спати) абсолютно всіх! Якщо люди кажуть правду, що як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш, то цей рік стане для усіх присутніх, і для мене зокрема, неймовірно насиченим сальсою і позитивними емоціями! Величезне дякую La Salsa Львів за цю фантастичну ніч!

А для нас, інструкторів студії, приємною несподіванкою стала присутність на вечірці гостей не тільки з різних регіонів України, але й з інших країн!

Студія Ла Сальса Львів бажає всім друзям щасливого нового року і нетерпляче чекає всіх на своїх вечірках, заняттях і спільних забавах…. адже, як кажуть наші учні – Сальса рулить світом!

Немає коментарів

Залишити коментар

Яндекс.Метрика