La Salsa Lviv | Super Mario – one million moves man
16412
single,single-post,postid-16412,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Super Mario – one million moves man

salsa super mario lviv

26 Лют Super Mario – one million moves man

ll0865-yfVYУже протягом багатьох років, Супер Маріо є провідним інструктором на міжнародній сальса сцені, визнаний і учнями, і колегами-професіоналами  за його дивовижне ведення, необмежену базу фантастичних рухів та комбінацій  і звичайно його  викладацькі здібності.

Визнання Супер Маріо у Великобританії, Австралії, Японії і США та в інших країнах принесла техніка виконання  та легкість,  з якою він її подає.

Маріо народився в Індії, але переїхав до Великобританії, будучи підлітком. Він оселився в Лондоні, де він продовжував свою освіту, отримуючи ступінь з математики, а також кваліфікацію -бухгалтера. У 1998 році один друг  взяв його до сальса-клубу, де викладач  у ньому  розглядів відразу танцювальний  потенціал.

Маріо зачіпило одразу і він уже ніколи не озирався назад.  Мешкаючи у Лондоні, Маріо їздив чи бодай не кожні вихідні навчатися техніці ведення,танцювання на 1 і на 2, вивчаючи різні комбінації та танцюванні рухи. Вже через рік він став спеціалістом  у крос боді стайлінгу, представляючи різні комбінації з особливим підходом у веденні.

Незважаючи на відсутність у минулому ні  танцювального  ні  викладацького досвіду, він зумів  помітити, що при різних поворотах застосовують непотрібну силу, тому він почав досліджувати та розбирати різні рухи та комбінації для того, щоб знайти прості сигнали для партнерки , які необхідні для гарного ведення.

Його природній талант  у створенні та виконанні багатьох комбінацій та рухів  привів його до запрошеннь на числену кількість конгресів та фестивалів. Відомим він став після того як він провів майстер клас на фестивалі у Торонто, Канада.

Маріо заробив для себе ім’я Людина -мільйон Рухів через здатність створювати будь-яку кількість унікальних комбінацій, які супроводжуються звичайно поясненням  і дуже легкі у слідуванні. Його танцювальний стиль спокійний але швидкий, що дає можливість як йому так і його партнерці  екстра свободу імпровізувати. Його неймовірна присутність  на танцювальному майданчику виокремліює його від інших соціальних танцівників, а  його товаристська, енергійна  та грайлива  особистість, обить його  одним знайвідоміших у Сальса світі.

Нагороди:

Сальса премія  Британський конгрес, 2003: За внесок у розвиток  Сальси  в Великобританії.

ЛА  Конгрес Премія, 2004: За внесок в сальса музику як танцівник та інструктор.

Ізраїльська Конгрес Премія, 2004: За внесок у розвиток  Salsa в Ізраїлі.

Премія Великобританського Конгресу: Міжнародні Студенти голосували  за Маріо як за найкращого  Вчителія Великобританії протягом 3 років поспіль, за 2004, 2005 і 2006.

Інформація взята з сайту  http://www.salsaclass.tv/content.asp?pageID=2

Немає коментарів

Залишити коментар

Яндекс.Метрика