La Salsa Lviv | 3 найважливіші фактори для Класного Соціального Танцівника!
16269
single,single-post,postid-16269,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
back_3

24 Лют 3 найважливіші фактори для Класного Соціального Танцівника!

Ти хочеш стати справді Класним Соціальним Танцівником? Ця стаття покликана допомогти тобі (незалежно від твого рівня) визначити, над чим потрібно працювати, щоб стати настільки хорошим соціальним танцівником, наскільки ти можеш бути.

Отже – якщо у тебе немає часу читати цілу статтю – її основна думка: ЗВ’ЯЗОК! Зв’язок із музикою – зв’язок із партнером – зв’язок із рухами…

Отже, яким чином ти можеш покращити цей зв’язок? Власне про це я і збираюсь розповісти….

Фактор 1: УСЕ ПОВ’ЯЗАНЕ ІЗ МУЗИКОЮ!

Ти  не танцюєш під 123, 567! Це – рахунок, а ти танцюєш під МУЗИКУ!

Музика повинна тебе захоплювати…

Не забувай про музику, замінюючи її танцем під рахунок. Рахунок був придуманий, щоб полегшити навчання, та щоб допомогти тобі тримати ритм. Але він не повинен повністю заміщувати собою Музику!bollywood1

Отже, на випадок, якщо ти пропустив це – Танцюй Під Музику!

Існує комбінація з 3-х речей, які включає в себе танцювання в музику. Я рекомендую починати з А і працювати над просуванням до С.

А. Танцювати в Музику = Танцювати в правильний біт (45%). Ти не можеш танцювати під якийсь уявний рахунок у своїй голові. Сальса базується на виконанні певних рухів під визначений ритм. Усе інше вже не є справжньою сальсою. Отож, знаходь ритм та дотримуйся його.

В. Танцювати в Музику = Танцювати в її Стилі (35%). В якому стилі написана композиція, під яку ти танцюєш? Це романтика (танець ніжний), «жорстка сальса» (танець енергійний), чи класична мелодія (танець рівний)? Не потрібно безкінечно виконувати повторювані шаблони і схеми, незалежно від стилю музики. Переконайся, що твій танцювальний стиль відповідає стилю музики. Композиція, як кожна хороша історія, має вступ, розвиток, основну частину та завершення. Переконайся, що ти рухаєшся відповідно і розумієш ідею музичного потоку – використовуючи як напругу, так і заспокоєння для створення різноманітних ефектів під час свого танцю.

С. Танцювати в Музику = Інтерпретувати Музику та бавитись із нею (20%). Відчувай музику тілом  та підкреслюй музичні акценти, відчувай зміни композиції та використовуй ці зміни у своїх рухах для їх вираження. Підкреслення паузи в композиції з досконало витриманим та вчасно зробленим діпом чи рухом – це магія, що захопить і тебе, і партнера!

Фактор 2: ТЕХНІКА, ТЕХНІКА, ТЕХНІКА!

Практика веде до вдосконалення! Танець – це форма мистецтва, тож, як у будь-якому мистецтві, тобі потрібно не просто тренуватись, але вдосконалюватись! Вчися та вправляйся у Веденні чи Слідуванні. Що це означає?

А) Вчися слідувати за партнером

Жlead1інка (партнерка) повинна відчувати, а не думати; слідування у даному розумінні  полягає у відчутті ритму та ведення, а не у роздумах «чого партнер хоче від мене  зараз?». Такий зміст слідування вимагає від жінки бути повністю сприйнятливою.

Уяви, що Ведучий є радіостанцією, що посилає сигнали чи звукові хвилі, а ти  подібна на радіо, чия антена є повністю сприйнятливою. Увесь танець – це взаємодія  протилежностей, але ці протилежності повинні поєднатись, щоб взаємодіяти у  гармонії та стати одним цілим, зовсім як символ «інь-янь».

 Б) Вчитися вести партнерку

Це як водіння автомобіля. Ніщо не зрівняється із досвідом, але потрібно спершу вивчити урок від початку до кінця (вибачте, хлопці, але ніяких винятків). Чим більше ти водиш, тим краще у тебе виходить – на танцполі те ж саме.

Отже, водіння авто, як і ведення в танці, базуються на однакових принципах. Ти не водиш усі автомобілі однаково, хоча принцип водіння залишається тим самим. Керування Ферарі, і керування Фольксвагеном Жук – це зовсім різний досвід практично у всіх аспектах. Висновок?

Хоча техніка залишається незмінною, кожна жінка є інакшою, і цей факт вимагає інакшого ведення. Отже, увесь час учись, як рухаються різні жінки, і змінюй своє ведення відповідно до цього.

P.S. Прийми той факт, що не кожен може стати Люїсом Хемілтоном на танцполі. Забудь про це і просто стань найкращим бісовим водієм, яким ти здатний бути! Усе зводиться до простого правила: Якість понад кількість! Краще роби 6 рухів, які ти знаєш досконало, ніж 26, які ти щойно вчора вивчив і не встиг відпрацювати.

Фактор 3 – ОТРИМУЙ ЗАДОВОЛЕННЯ!

Отримувати задоволення – мабуть, найбільш важлива річ на танцювальному майданчику. Прочитай цих 5 ключових моментів, що допоможуть тобі дати зрозуміти твоєму партнерові, що ти добре проводиш час:

bollywood3

Посміхайся! Це – найпростіший спосіб показати, що тобі весело, і допомогти розслабитись тому, з ким ти танцюєш.

Танцюй для свого партнера. Танець – це також мова спілкування. Тож протягом тих декількох хвилин, що ви танцюєте разом, допоможи своєму партнерові/ партнерці почуватись центром всесвіту. Забудь про те, скільки людей дивляться на вас, танець не має до них жодного відношення, це те, що відбувається поміж вас двох. Двоє людей розділяють красивий момент та створюють прекрасний досвід  разом.

Тримай зоровий контакт. Підтримуй постійно якусь із форм зорового контакту, але при цьому намагайся не вдивлятись в очі партнера надміру глибоко. Зауваж: витріщання увесь час без кліпання сприймається як погляд серійного вбивці. Водночас, відсутність чи нестача зорового контакту сприймаються як відсутність інтересу. Тож – необхідно знаходити баланс.

Не забувай про гігієну. Досить тяжко насолоджуватись танцем, коли до тебе притулився хтось, хто обливається потом і пахне так, наче не був у душі тиждень, чи має несвіжий подих. Досить сумно:(

Не будь мерзотником. Учися поважати особистий простір інших. В той час, коли танець, по своїй суті, є досить чуттєвим видом діяльності, кожен має свої межі, і порушення їх – це щось протилежне до отримування задоволення.

Залишається додати тільки одне: Живи, Смійся, Люби і танцюй сальсу!

Ця стаття базується на дослідженнях та порадах від декого із найкращих танцюристів сальси у світі. Що ти думаєш про це? Можливо, у статті пропущено щось, що допоможе стати тобі Класним Соціальним Танцівником? Якщо так, будь-ласка, поділись із нами та Світом.

Переклад оригінальної статті Chilly Alisar Dance 101 на http://latindancecommunity.com

Немає коментарів

Залишити коментар

Яндекс.Метрика